Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

16 | 01 | 2021

Kadra pedagogiczna 2020/2021

 

ROK SZKOLNY 2020/2021
DYREKTOR SZKOŁY
mgr Bożena Lorent
 
WICEDYREKTOR
mgr Violetta Świder
 

 

wychowanie przedszkolne

mgr Anna Adamowicz - urlop zdrowotny

j. angielski/j.niemiecki

mgr Beata Bajcer

religia/informatyka/matematyka

mgr Ewa Chruszczewska

wychowanie fizyczne/biologia/edukacja dla bezpieczeństwa/wos

mgr Jerzy Dróbka

j.angielski/wychowanie fizyczne
mgr Małgorzata Feruś - urlop zdrowotny
j.polski/logopeda/wychowawca 
w świetlicy
mgr Adriana Gall
wychowanie przedszkolne mgr Marta Grabowska

pedagog/geografia/doradztwo zawodowe

mgr Lucyna Ilów

plastyka/wychowawca
w świetlicy

mgr Iwona Kubicka

historia/religia

mgr Beata Kuna

matematyka/biologia/chemia

mgr inż. Beata Lemiszka

przyroda/zajęcia rewalidacyjne/edukacja wczesnoszkolna

mgr Anna Machowska

 technika/bibloteka/muzyka

mgr Beata Malczewska

edukacja wczesnoszkolna

mgr Anna Michalak

nauczyciel wspomagający

mgr Iwona Picz

fizyka

mgr Robert Porada

nauczyciel wspomagający

mgr Aleksandra Słowikowska

wychowanie fizyczne/wychowawca 
w świetlicy

mgr Stanisław Smugorzewski

j.polski/wdż/biblioteka

mgr Joanna Sowierszenko

wychowanie przedszkolne

mgr Wiesława Stańczyk

edukacja wczesnoszkolna

mgr Violetta Świder

edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Woźniakowska

wychowanie przedszkolne

mgr Anna Warchał

nauczyciel wspomagający

mgr Ewa Zajączkowska-Kozierska

 


 

 

ADMINISTRACJA SZKOLNA

p. Małgorzata Kucharska
p. Justyna Soboń 
 
PRACOWNICY OBSŁUGI
p. Kamila Biesiadecka
p. Renata Dubina
p. Brygida Duda
p. Mariusz Duda
p. Alicja Gmyrek
p. Andrzej Jastrzębski
p. Beata Kopij
p. Grażyna Pawliszyn
p. Beata Skibińska
p. Anna Woźniak
p. Bożena Zalewska
p. Mariusz Żmuda

KADRA PEDAGOGICZNA 2019/2020

 

ROK SZKOLNY 2019/2020
DYREKTOR SZKOŁY
mgr Bożena Lorent
 
WICEDYREKTOR
mgr Violetta Świder
 

 

wychowanie przedszkolne

mgr Anna Adamowicz

j. angielski/j.niemiecki/muzyka

mgr Beata Bajcer

religia/zajęcia komputerowe/matematyka

mgr Ewa Chruszczewska

wychowanie fizyczne/biologia/edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Jerzy Dróbka

j.angielski/wychowanie fizyczne
mgr Małgorzata Feruś
j.polski/logopeda mgr Adriana Gall
wychowanie przedszkolne mgr Marta Grabowska

pedagog/geografia/doradztwo zawodowe

mgr Lucyna Ilów

plastyka/wychowawca
w świetlicy/
zaj. artystyczne

mgr Iwona Kubicka

historia/religia/wos

mgr Beata Kuna

matematyka/biologia

mgr inż. Beata Lemiszka

chemia

mgr Bożena Lorent

przyroda/rewalidacja/informatyka

mgr Anna Machowska

zaj. techniczne/bibloteka

mgr Beata Malczewska

edukacja wczesnoszkolna

mgr Anna Michalak

matematyka/informatyka

mgr Wioletta Perkowska

fizyka

mgr Robert Porada

wychowanie fizyczne

mgr Stanisław Smugorzewski

j.polski/wdż

mgr Joanna Sowierszenko

wychowanie przedszkolne

mgr Wiesława Stańczyk

edukacja wczesnoszkolna/
wychowanie przedszkolne

mgr Violetta Świder

edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Woźniakowska

 


 

 

ADMINISTRACJA SZKOLNA

p. Małgorzata Kucharska
 
 
PRACOWNICY OBSŁUGI
p. Renata Dubina
p. Brygida Duda
p. Anna Woźniak
p. Andrzej Jastrzębski
p. Zofia Rajs
p. Beata Skibińska
p. Bożena Zalewska
p. Krystyna Marszałek
p. Mariusz Żmuda
E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1802318
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
1238
1634
6915
1791063
1802318